Czyszczenie suchym lodem - usługi

Czyszczenie suchym lodem to innowacyjna metoda, która nie wymaga użycia środków chemicznych.

Doświadczeni pracownicy firmy EMTECH IPH GROUP posiadają wszystkie niezbędne do jej przeprowadzania kwalifikacje. Z niezwykłą starannością przestrzegają procedur stosowania techniki i zachowania bezpieczeństwa.

 

 

Usługa czyszczenia suchym lodem jest przeprowadzana przy użyciu specjalnego kompresora, który emituje drobinki suchego lodu. Odpowiednie ciśnienie i prędkość sprawiają, że urządzenie wyrzuca je na wybraną powierzchnię, usuwając z niej niechciane zanieczyszczenia. Cały proces odbywa się pod stałą kontrolą doświadczonych pracowników, którzy dysponują wiedzą i specjalistycznym oprzyrządowaniem – pozwala to na realizację usługi czyszczenia suchym lodem zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i na otwartej przestrzeni.

 

 

Firma EMTECH IPH GROUP oferuje również usługi serwisu maszyn do czyszczenia oraz sprzedaż części zamiennych. Dotyczy to urządzeń wszystkich dostępnych obecnie na rynku marek.

 

Chcesz dowiedzieć się, czy czyszczenie suchym lodem jest odpowiednim rozwiązaniem dla Twojego zadania? Skontaktuj się z nami.

Czyszczenie suchym lodem- nasze realizacje

Realizacja-czyszczenie suchym lodem

Produkcja Suchego Lodu

Produkcja suchego lodu przy użyciu maszyny Pelleciarka.   Suchy lód wykorzystywany jest w przemyśle do czyszczenia wszlekiego rodzaju maszyn, powierzchni metalowych i nie tylko. Sprawdź

Czytaj więcej »
Czyszczenie suchym lodem
Realizacja-czyszczenie suchym lodem

Czyszczenie suchym lodem form wtryskowych

Czyszczenie formy wtryskowej suchym lodem  Odtłuszczanie form wtryskowych w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Czyszczenie suchym lodem daje możliwość bez ściernego czyszczenia maszyn, elementów form linii produkcyjnych

Czytaj więcej »

Zapytaj o usługi czyszczenia suchym lodem już teraz!