Kim jesteśmy

KIM JESTEŚMY?

EMTECH IPH GROUP to zespół doświadczonych specjalistów w zakresie doradztwa i sprzedaży maszyn. 

Naszym celem jest znalezienie rozwiązania szytego na miarę dla każdego Klienta – nie tylko dostarczamy najlepszej jakości sprzęt, ale przede wszystkim podpowiadamy, jaka opcja będzie najkorzystniejsza: kupno maszyn, dzierżawa sprzętu czy usługa czyszczenia.

 

Nasi specjaliści mogą pochwalić się znajomością nowych technologii, a doświadczenie pozwoliło im zagłębić się w specyfikę wielu gałęzi przemysłu. Dzięki temu wiemy, jak odpowiedzieć na potrzeby naszych Klientów. Mamy wiedzę i umiejętności, które pozwalają nam trafnie doradzić sposób na przedłużenie żywotności narzędzi – w zależności od sytuacji zasugerujemy zastosowanie technologii lasera lub suchego lodu. 

NASZA HISTORIA

IceTech Polska to rodzinna firma, która powstała w 2000 roku – tworzył ją wyłącznie właściciel jednoosobowej działalności. Pasją i zaangażowaniem wkrótce przyciągnął do siebie liczną grupę przyjaciół pracujących dzisiaj z dużym zaangażowaniem. Ich celem jest wspólne dobro, a głównym założeniem – pomoc Klientowi.

 

Początkowym celem było stworzenie specjalistycznego przedsiębiorstwa zajmującego się technologią bezinwazyjnego czyszczenia suchym lodem. W parku technologicznym pojawiły się pierwsze maszyny, a w usługach stawiano na sprzedaż i przeprowadzanie czyszczenia. Po zapoznaniu się z najczęstszymi problemami na produkcji naszych Klientów, zrozumieliśmy jednak, że istnieje potrzeba rozwoju działalności o kolejną gałąź, która będzie ułatwiać procesy produkcyjne – wprowadziliśmy ochronne powłoki trudnościeralne PVD i PACVD. To dziedzina, w której rozwój technologii jest bardzo szybki, dlatego pracownicy IceTech Polska stale doszkalają się i na bieżąco przekazują zdobytą wiedzę Klientom. Wkrótce zrozumieliśmy, że aby skutecznie rozwiązywać problemy pojawiające się w zakładach produkcyjnych, konieczne jest wdrożenie systemu testowania i rozbudowa sieci doradców technicznych.

 

Nasi Klienci otrzymują pełną opiekę – stosujemy sprawdzone metody i stale szukamy nowych rozwiązań, które będą stanowiły odpowiedź na ich potrzeby. Kilka lat temu wprowadziliśmy na rynek zaawansowany laser czyszczący – w zupełności bezinwazyjną metodę, która doskonale uzupełnia stosowane od lat czyszczenie lodem.

 

 

Stawiamy na ciągły rozwój i wprowadzanie nowych rozwiązań. Podejmujemy wiele inwestycji i usprawniających działanie zmian w firmie. Nasz zespół to dzisiaj 15 specjalistów, którzy każdego dnia służą swoim wsparciem i wiedzą. Skuteczny podział obowiązków i rozgraniczenie poszczególnych gałęzi technologii były możliwe dzięki rozwinięciu skrzydeł jako grupa – tym samym od 7 stycznia 2021 roku firma IceTech Polska istnieje jako EMTECH IPH GROUP.

ZAUFALI NAM

NASZA OFERTA

AKTUALNOŚCI EMTECHIPH GROUP