Kim jesteśmy?

EMTECH IPH GROUP to zespół ludzi z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, dla których rozwiązanie problemu klienta jest priorytetem. Wiemy, że sama sprzedaż maszyn to nie wszystko. Dlatego też staramy się wspomóc w doborze opcji: kupno maszyn, dzierżawa lub usługa czyszczenia. Dzięki znajomości nowych technologii i specyfiki wielu gałęzi przemysłu jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom stawianym przez naszych Klientów. Potrafimy doradzić w jaki sposób, dzięki zastosowaniu technologii lasera lub suchego lodu, przedłużyć żywotność narzędzi. Pomożemy również w rozwiązaniu problemu technologicznego związanego z zakresem oferowanych przez nas usług.

Nasza historia

EMTECH IPH GROUP to firma rodzinna założona w 2000 roku. Ponad 10 lat temu w najśmielszych oczekiwaniach właściciela jednoosobowej działalności nie istniała nawet myśl, że jego działalność rozrośnie się do tak dużej grupy przyjaciół, którzy pracują z pasji i dla wspólnego dobra. Początkowym zamysłem było ukierunkowanie się tylko w technologię bezinwazyjnego czyszczenia suchym lodem. Pojawiały się wówczas pierwsze maszyny, pierwsza sprzedaż i wykonywanie usług czyszczenia. Pierwsze kontakty, rozmowy z klientami o problemach na produkcji wskazały właścicielom potrzebę rozwoju działalności o kolejną gałąź ułatwiającą procesy produkcyjne, temat dotyczył powłok trudnościeralnych/ ochronnych PVD i PACVD. Rozwój technologii powlekania wymógł na firmie IceTech Polska ciągłe doszkalanie się i przekazywanie tej wiedzy klientom. Szukanie rozwiązań na różnego rodzaju problemy w zakładach produkcyjnych oraz testowanie wymagało od właścicieli firmy rozbudowę sieci doradców technicznych.

Dziś dzięki doradcom nasi kliencie otrzymują pełną opiekę - poczynać od zastosowania już sprawdzonych metod, jak również po szukanie nowych rozwiązań. Jednym z nich , który firma IceTech Polska wprowadza od 4 lat jest laser czyszczący. Najnowsza i najbardziej innowacyjna metoda bezinwazyjnego czyszczenia doskonale uzupełniła stosowaną od lat metodę czyszczenia suchym lodem. Ciągły rozwój firmy i wprowadzanie nowych rozwiązań wymogło na właścicielach wiele inwestycji i zmian w funkcjonowaniu firmy. Grono osób pracujących zwiększyła się do 15 osób. Podział obowiązków i rozgraniczanie poszczególnych gałęzi technologii spowodowało podjęcie decyzji o rozwinięciu skrzydeł jako grupa. Od stycznia 2021 roku firma IceTech Polska stała się EMTECH IPH GROUP

Nasze wartości

icon-0

Rzetelność we współpracy z klientem

icon-1

Rozwój

icon-2

Dbałość o szczegóły

icon-3

Pasja do technologii

Referencje

 • Przed zakupem maszyny obawialiśmy się, że wprowadzenie nowej technologii czyszczenia laserem może okazać się wyzwaniem. Jednak przy bliższej współpracy z nami i wsparciu technologicznym pracowników, wszelkie nasze wątpliwości zostały rozwiązane. Szkolenie przeprowadzono rzeczowo z obsługi zarówno maszyny jak i oprogramowania w bardzo miłej atmosferze. Jesteśmy w pełni zadowoleni z zakupu.
 • Pracownicy firmy EMTECH IPH GROUP pomogli nam w doborze odpowiedniego urządzenia do rozszerzenia działalności oraz wprowadzili do nowej technologii czyszczenia laserem. Zostaliśmy również przeszkoleni z zakresu obsługi maszyny jak i oprogramowania. W razie pytań możemy liczyć na szybką i fachową pomoc serwisu w trakcie jak i po gwarancji.
 • Firma EMTECH IPH GROUP profesjonalnie i sumiennie wywiązała się z obowiązków. Zamówienie na maszynę do suchego lodu zrealizowano terminowo z pełnym zaangażowaniem. Przeprowadziła szkolenie personelu bezpośrednio obsługującej zakupionej maszyny jak również doradza w zakresie optymalizacji pracy tego urządzenia.

Zaufali nam

 • image-0
 • image-1
 • image-2
 • image-3
 • image-4
 • image-5
 • image-6
 • image-7
 • image-8
 • image-9
 • image-10
 • image-11
Rozpocznij z nami współpracę