Kontenery do transportu żywności

EMTECH IPH GROUP oferuje usługi z zakresu dostawy suchego lodu oraz sprzedaży kontenerów służących do jego transportu i przechowywania żywności

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, zadbaliśmy o dostępność kontenerów izotermicznych ICECON producenta HoreCO2 – staliśmy się przedstawicielem firmy na obszarze całej Europy.

Kontenery izotermiczne ICECON wyróżniają doskonała jakość i precyzja wykonania, dzięki czemu umożliwiają bezpieczny transport i przechowywanie suchego lodu. Są lekkie i praktyczne w czasie przewożenia, a w ich produkcji wykorzystywany jest materiał PE, który cechuje duże bezpieczeństwo – warto podkreślić, że jest stosowany także w branży spożywczej o najwyższych normach. Ich korpusy i pokrywy zostały wykonane w procesie rotacyjnego formowania, co sprawiło, że wytrzymują skrajnie wysokie i niskie temperatury oraz potencjalne uszkodzenia mechaniczne. Rozwiązania pozostają odporne na promieniowanie UV i nietoksyczne. Dzięki zastosowaniu gumowej uszczelki możliwe jest utrzymanie temperatury wewnątrz pojemnika, co ma znaczenie dla sublimacji stężonego CO2. Odpowiednią temperaturę pozwala zachować wypełnienie PU w technologii wykorzystywanej w promach kosmicznych.

CO WYRÓŻNIA KONTENERY IZOTERMICZNE ICECON?

  • wykorzystanie bezpiecznego materiału PE,
  • wypełnienie PU technologią wykorzystywaną w promach kosmicznych,
  • sprawdzająca się w transporcie lekka konstrukcja,
  • odporność na uszkodzenia oraz skrajne temperatury,
  • doskonałe właściwości izolacyjne,
  • konkurencyjne ceny.

Kontenery izotermiczne HoreCO2 mogą być wykorzystywane w transporcie, chłodzeniu i przechowywaniu suchego lodu, żywności, leków czy szczepionek.

W ofercie EMTECH IPH GROUP znajdziesz 5 modeli kontenerów o pojemności 30 l, 60 l, 130 l, 300+ l i 480+ l.

ZOBACZ OFEROWANE KONTENERY IZOTERMICZNE

Izotermiczny kontener do żywności ICO1100

Izotermiczny kontener do przechowywania żywności ICO 380

Izotermiczny kontener do żywności ICO1300