Kontenery izotermiczne

EMTECH IPH GROUP oferuje usługi z zakresu dostawy suchego lodu oraz sprzedaży kontenerów służących do jego transportu i przechowywania

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, zadbaliśmy o dostępność kontenerów izotermicznych ICECON producenta HoreCO2 – staliśmy się przedstawicielem firmy na obszarze całej Europy.

Kontenery izotermiczne ICECON wyróżniają doskonała jakość i precyzja wykonania, dzięki czemu umożliwiają bezpieczny transport i przechowywanie suchego lodu. Są lekkie i praktyczne w czasie przewożenia, a w ich produkcji wykorzystywany jest materiał PE, który cechuje duże bezpieczeństwo – warto podkreślić, że jest stosowany także w branży spożywczej o najwyższych normach. Ich korpusy i pokrywy zostały wykonane w procesie rotacyjnego formowania, co sprawiło, że wytrzymują skrajnie wysokie i niskie temperatury oraz potencjalne uszkodzenia mechaniczne. Rozwiązania pozostają odporne na promieniowanie UV i nietoksyczne. Dzięki zastosowaniu gumowej uszczelki możliwe jest utrzymanie temperatury wewnątrz pojemnika, co ma znaczenie dla sublimacji stężonego CO2. Odpowiednią temperaturę pozwala zachować wypełnienie PU w technologii wykorzystywanej w promach kosmicznych.

CO WYRÓŻNIA KONTENERY IZOTERMICZNE ICECON?

  • wykorzystanie bezpiecznego materiału PE,
  • wypełnienie PU technologią wykorzystywaną w promach kosmicznych,
  • sprawdzająca się w transporcie lekka konstrukcja,
  • odporność na uszkodzenia oraz skrajne temperatury,
  • doskonałe właściwości izolacyjne,
  • konkurencyjne ceny.

Kontenery izotermiczne HoreCO2 mogą być wykorzystywane w transporcie, chłodzeniu i przechowywaniu suchego lodu, żywności, leków czy szczepionek.

W ofercie EMTECH IPH GROUP znajdziesz 5 modeli kontenerów o pojemności 30 l, 60 l, 130 l, 300+ l i 480+ l.

ZOBACZ OFEROWANE KONTENERY IZOTERMICZNE

Izotermiczny kontener do przechowywania suchego lodu ICO 30

Izotermiczny kontener do przechowywania suchego lodu ICO 60

Izotermiczny kontener do przechowywania suchego lodu ICO 130

Izotermiczny kontener do przechowywania suchego lodu ICO 300+

Izotermiczny kontener do przechowywania suchego lodu ICO 480