Laser czyszczący. Oferta urządzeń

W ofercie firmy EMTECH IPH GROUP znajdziesz przemysłowe maszyny do czyszczenia laserowego o mocy od 20 do 2000 W.

PRZED ZAKUPEM LASERA ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WCZEŚNIEJSZEGO WYNAJMU MASZYNY

Prezentowane poniżej Urządzenia do czyszczenia laserem charakteryzuje nieporównywalna do innych technologii dokładność i powtarzalność czyszczenia. Są w pełni bezpieczne dla środowiska i mogą służyć do usuwania nagromadzonych zanieczyszczeń na powierzchni metalu, aluminium, drewna, kamieni, szkła, betonu i innych. Dzięki wyposażeniu systemów w źródła typu fiber cechuje je także bardzo długa żywotność, która przekracza 50 000 godzin pracy. Każda maszyna P-Laser posiada specjalną głowicę ze skanerem 2D – to opatentowane rozwiązanie, które umożliwia zaprogramowanie promienia lasera w dowolny sposób. Dzięki temu czyszczenie i oznaczanie powierzchni jest niezwykle precyzyjne.

LASER CZYSZCZĄCY – OFERTA URZĄDZEŃ

Lasery niskiej mocy
Seria QF 20&50&100

Seria QF cechuje się niezawodnością i elastycznością w dostosowywaniu do potrzeb Klienta – to najbardziej cenione i najlepiej sprzedające się maszyny do czyszczenia laserowego. Charakteryzują je kompaktowe wymiary i ogromna dokładność, dlatego lasery o małej mocy najczęściej wybierane są do usuwania zanieczyszczeń z form wtryskowych czy regeneracji narzędzi zniszczonych przez korozję i inne uciążliwe zabrudzenia.

Laser z serii QF posiada 2 głowice do pracy ręcznej lub pracy z robotem. Obie wykorzystują skaner optyczny 2D, który pozwala zaprogramować różnorakie kształty – zarówno linie, jak i koła czy prostokąty czyszczące. Umożliwia także oznaczanie powierzchni.

 

Parametry w standardowej konfiguracji:
Wymiary: 53x43x84 cm
Waga: 50 kg
Pobór mocy: 600W/230V
Długość przewodu: 4 m

LASER CZYSZCZĄCY – OFERTA URZĄDZEŃ

Lasery
SERIA QF COMPACT

Seria QF Compact to najmocniejszy w swojej kategorii i jednocześnie najmniejszy przenośny laser na świecie, który zrewolucjonizował pojęcie przemysłowego czyszczenia. To jakość, szybkość i wygoda znana z systemów małej mocy zamknięta w kompaktowej obudowie, dzięki której możliwa jest praca także w trudno dostępnych miejscach.

QF Compact to system do czyszczenia ręcznego, który po zaledwie kilku miesiącach obecności rynkowej zdobywa swoje stałe miejsce w narzędziowniach na całym świecie. Klienci doceniają jego dokładność, intuicyjną obsługę, mobilność i długą żywotność. Maszyna jest wszechstronna i pozwala niejednokrotnie wyeliminować konieczność przeprowadzania piaskowania, szlifowania czy polerowania narzędzi.

 

Parametry w standardowej konfiguracji:
Wymiary: 48x22x33 cm
Waga: 13 kg
Pobór mocy: 600W/230 V

LASER CZYSZCZĄCY – OFERTA URZĄDZEŃ

Lasery średniej mocy
Seria QF 200&300

Lasery średniej mocy QF 200&300 to połączenie mobilności kompaktowych rozwiązań i szybkości powierzchniowej maszyn dużej mocy. Sprawdzają się więc wszędzie tam, gdzie konieczne jest osiągnięcie wyższego cyklu czyszczenia, z którym nie radzą sobie słabsze technologie. Znajdują swoje zastosowanie w liniach produkcyjnych, m.in. przy czyszczeniu powierzchni przed i po spawaniu pod malowanie.

Maszyny posiadają 2 głowice do pracy ręcznej lub pracy z robotem – Klient może dostosować rozwiązanie do swoich potrzeb. Obie wykorzystują optyczny skaner 2D, który pozwala zaprogramować dowolne kształty (nie tylko linie, ale także koła czy prostokąty) oraz oznaczać powierzchnie.

 

Parametry w standardowej konfiguracji:
Wymiary: 132x78x117 cm
Waga: 290 kg
Pobór mocy: 3000W/230 V
Długość przewodu: 8 m

LASER CZYSZCZĄCY – OFERTA URZĄDZEŃ

Lasery wysokiej mocy
Seria QF 500&1000&2000

Lasery wysokiej mocy QF 500&1000&2000 to wydajność czyszczenia, której nie osiąga żadna inna technologia stosowana w przemyśle. Posiadają zintegrowane chłodzenie wodą źródła i głowicy. Aby lasery mogły pracować w trybie ciągłym i nie dochodziło do przegrzewania komponentów, zastosowano w nich dodatkowe chłodzenie głowicy sprężonym powietrzem. System P-Laser pozwala na wybór 8 programów – ich edytowanie jest dziecinnie proste dzięki zastosowaniu naszego oprogramowania Cleansweep©. Istnieje możliwość bezprzewodowego łączenia się z dowolnym mobilnym urządzeniem, co znacząco podnosi komfort pracy w produkcji – nasi Klienci nie potrzebują już kabli, by sprawnie obsługiwać posiadane maszyny.

Lasery o wysokiej mocy wyróżniają niewiarygodną prędkością i dokładnością w czyszczeniu rdzy czy usuwaniu wszelkich powłok. Łączą w sobie wydajność oraz intuicyjną i w pełni bezpieczną obsługę.

 

Parametry w standardowej konfiguracji:
Wymiary: 182x78x140 cm
Waga: 500 kg
Pobór mocy: 6500 W/380 V
Długość przewodu: 16-50 m
Niezależnie od wybranej mocy, lasery oferowane przez firmę EMTECH IPH GROUP zapewniają czyszczenie bezdotykowe i nie generują żadnych dodatkowych odpadów

Zapytaj o usługi czyszczenia laserem już teraz!