Maszyny do czyszczenia suchym lodem

Firma EMTECH IPH GROUP jest dystrybutorem maszyn do czyszczenia suchym lodem HoreCO2, PolarTech i WhiteLion.

Do usuwania zabrudzeń najczęściej używa się detergentów i wody. Taka technika nie pozostaje obojętna dla środowiska, dodatkowo może prowadzić do uszkodzenia niektórych powierzchni, więc niska cena tej metody pozostaje jedną z niewielu jej zalet. Doskonałą alternatywą jest czyszczenie suchym lodem. Maszyna używa do tego granulek skondensowanego dwutlenku węgla. Są one wypuszczane z dyszy i uderzają w cząsteczki brudu.

Szybkie i ekologiczne usuwanie zabrudzeń

Urządzenie do czyszczenia suchym lodem sprawdzi się doskonale m.in. w zakładach przemysłowych, znacząco ułatwiając utrzymanie ich w czystości. Do naszych zadowolonych Klientów należą przedstawiciele różnych gałęzi przemysłu. Od spożywczych do odlewnictwa.

Dlaczego warto zainwestować w maszynę do czyszczenia lodem?

Choć cena urządzenia nie jest niska, szybkość pracy stanowi zdecydowany atut oferowanego rozwiązania. Maszyna do czyszczenia suchym lodem pozwala na dokładne pozbycie się zanieczyszczeń z powierzchni całych taśm produkcyjnych, form czy narzędzi bez konieczności rozmontowywania ich. Daje to ogromną oszczędność czasu i nakładu pracy, które trzeba poświęcić na mycie tradycyjnymi środkami. Co więcej, proponowane przez nasz urządzenia umożliwiają dokładne usunięcie brudu z instalacji elektrycznej bez konieczności wyłączania jej, co pozwala na zachowanie ciągłości pracy zakładu.

Co można wyczyścić suchym lodem?

Oferowane przez nas maszyny pozwalają na bezinwazyjne usunięcie różnego rodzaju zabrudzeń. Nie generują ścieków, a cena eksploatacji jest relatywnie niska w porównaniu do ich skuteczności. Dzięki nim możliwe jest usunięcie:

  • smarów, olejów zabrudzeń przyklejonych do powierzchni,
  • przypalonego tłuszczu, osadów itp.

W naszej ofercie znajdziesz kompaktowe rozwiązania,

maszyny które dopasowujemy do potrzeb Klientów i ich aplikacji, zarówno pod względem gabarytów, mocy i wydajności. Oferowane przez nas sprzęty wykorzystują pelet, bloki lub plastry suchego lodu. Maszyny dopasowujemy do indywidualnych potrzeb danego Klienta.

MASZYNY DO CZYSZCZENIA SUCHYM LODEM HORECO2

Logo Horeco2

HORECO2 Dry Ice Blasting & Service Co., Ltd jest pionierem z zakresu stosowania suchego lodu, strukturalnych badań, rozwoju, produkcji, sprzedaży i obsługi posprzedażnej.

Firma bazuje w swych działaniach na zespole wysokowykwalifikowanych ekspertów. Firma oferuje maszyny do produkcji suchego lodu, maszyny do czyszczenia suchym lodem, kontenery do przechowywania suchego lodu oraz inne powiązane inteligentne technologie związane z suchym lodem. Produkcja odbywa się w 18 fabrykach na całym świecie, zapewniając kompletną sieć dostaw i usług serwisowych.

Maszyna do czyszczenia suchym lodem

Ares 50Z

Maszyna do czyszczenia suchym lodem

Ares 80 

Maszyna do czyszczenia suchym lodem

CC-II

MASZYNY DO CZYSZCZENIA SUCHYM LODEM POLARTECH

Logo Polartech

PolarTech to duńska firma z dziedziny suchego lodu. Technologie PolarTech to przyszłość czyszczenia suchym lodem. Oferta maszyn obejmuje cały sektor czyszczenia suchym lodem, od śniegu po pellet, od systemów ręcznych po automatyczne. Mobilny system, zaprojektowana ergonomia i funkcje, które skupiają się na operatorze i obsłudze to atuty oferty PolarTech

Maszyna do czyszczenia suchym lodem

PT-MINIi