Maszyny do produkcji suchego lodu

W asortymencie firmy EMTECH IPH GROUP znajdziesz również maszyny do produkcji suchego lodu (peleciarki, peletyzery) zasilane ciekłym CO2 ze zbiornika ciśnieniowego.

Maszyny do produkcji suchego lodu (paleciarki, peletyzery) zasilane są ciekłym CO2 ze zbiornika ciśnieniowego. Podczas cyklu pracy maszyna zamienia płynny gaz w śnieg CO2, który jest następnie kompresowany do postaci stałych granulek. Maszyny w zależności od konstrukcji mogą wytwarzać granulki (pellety) suchego lodu od średnicy  3 mm do 16 mm, plastry lub bloki. Do realizacji procesu niezbędny jest także zbiornik na CO2.

 

Dlaczego warto zainwestować w maszyny do produkcji suchego lodu? To dla Klientów gwarancja dostępności świeżego granulatu, zabezpieczenie dużych jego ilości oraz większa elastyczność i oszczędność ekonomiczna związana z własną produkcją, co dostrzegają przede wszystkim przedsiębiorstwa o dużym zużyciu.

MASZYNY DO PRODUKCJI SUCHEGO LODU

Logo Horeco2

HORECO2 Dry Ice Blasting & Service Co., Ltd jest pionierem z zakresu stosowania suchego lodu, strukturalnych badań, rozwoju, produkcji, sprzedaży i obsługi posprzedażnej.

Firma bazuje w swych działaniach na zespole wysokowykwalifikowanych ekspertów. Firma oferuje maszyny do produkcji suchego lodu, maszyny do czyszczenia suchym lodem, kontenery do przechowywania suchego lodu oraz inne powiązane inteligentne technologie związane z suchym lodem. Produkcja odbywa się w 18 fabrykach na całym świecie, zapewniając kompletną sieć dostaw i usług serwisowych.

Maszyna do produkcji suchego lodu
Peleciarka Horeco2 HP-120

Maszyna do produkcji suchego lodu

Peleciarka Horeco2 HP-250

Maszyna do produkcji suchego lodu

Peleciarka Horeco2 HP-500