Regeneracja oraz produkcja narzędzi

Ideą firmy EMTECHIPH GROUP jest dostarczanie Klientom usług „ w pakiecie”. Naszym celem jest wykonanie w jednym miejscu wszystkich możliwych czynności zawiązanych z regeneracją narzędzi. Umożliwia to skrócenie czasu regeneracji, co pomaga  w miarę sprawnie usprawnić działania produkcyjne oraz zwiększyć wydajności działów Utrzymania Ruchu w firmach.

Potrzeby klientów, na które odpowiadamy ofertą

 • Produkcja narzędzi specjalnych, elementów form, wypychaczy itp.
 • Ostrzenie frezów, wierteł, stempli
 • Napawanie i polerowanie uszkodzonych wkładek form, matryc, tulei, rdzeni itp.
 • Oczyszczanie powierzchni oklejonych obrabianym materiałem bezinwazyjną metodą – czyszczenie suchym lodem: oczyszczanie narzędzi, form, wkładek, stołów spawalniczych
 • Oczyszczanie powierzchni przypalonych bezinwazyjną metoda – czyszczenie laserem
 • Ściąganie starych powłok trudnościeralnych
 • Powlekanie zregenerowanych narzędzi powłokami PVD i PACVD

Doskonałym przykładem na kompleksową usługę jest regeneracja ślimaków / części eksteruderów, Poprzez oczyszczanie suchym lodem oklejonej powierzchni, doczyszczenie przypaleń laserem, napawanie ubytków, polerowanie a w fazie końcowej na życzenie klienta mamy możliwość ślimaki do długości 2 metrów powlekać powłokami PVD.

 

Doświadczeni specjaliści tworzący naszą firmę zajmują się wieloma czynnościami związanymi z szeroko pojętą technologią w przemyślę. Do naszych zadań należy między innymi produkcja narzędzi, stempli oraz ślimaków. Na zlecenie klientów wykonujemy specjalistyczne urządzenia oraz akcesoria, których zadaniem będzie pozytywne wpłynięcie na efektywność procesu produkcji. Niezależnie od branży wykonanie narzędzi specjalistycznych odbywa się w sposób w pełni profesjonalny. Wykonuje i określa się plan działania, a także projekt powstającego sprzętu. Oprócz tworzenia zupełnie nowych wariantów, oferujemy również naprawę jakości już działających urządzeń. Do naszych usług wlicza się między innymi regeneracja stempli oraz ślimaków.

Produkcja oraz regeneracja

 
Wykonanie poprawy jakości oraz efektywności pracy konkretnych urządzeń to nic innego jak ich regeneracja. Specjalistyczna usługa składa się z szeregu procesów, których zadaniem jest poprawa wydajności oraz osiągów narzędzi wykorzystywanych w produkcji. Do wykonanych zadań wliczamy między innymi czyszczenie oraz prace serwisowe wykonywane na maszynach. Najprostszym przykładem tego typy usługi są regeneracje ślimaków oraz stempli, które odbywają się w sposób błyskawiczny i kompleksowy. W ramach tej czynności wykorzystuje się metodę czyszczenia suchym lodem, która bardzo łatwo pozbywa się zalegających w narzędziach zabrudzeń. Ponadto wykonuje się:

 • ostrzenie stempli,
 • napawanie i polerowanie uszkodzonych elementów,
 • czyszczenie laserowe,
 •  ściąganie uszkodzonych powłok trudnościeralnych.


Wykonanie oraz produkcja specjalistycznych urządzeń czy ślimaków, podobnie jak ich regeneracja, jest szybka i kompleksowa. Z uwagą przyjmujemy wymagania oraz potrzeby osób korzystających z naszych usług, a następnie podejmujemy się błyskawicznej realizacji powierzonych nam zadań.

Co ważne, usługi produkcyjne świadczone przez nasze przedsiębiorstwo odbywają się w jednym miejscu. Z myślą o wymaganiach i potrzebach naszych klientów staramy się wykonywać wszystkie zlecone zadania w tym samym warsztacie. Zarówno wykonanie specjalistycznych narzędzi, jak i regeneracja ślimaków oraz stempli przeprowadzana jest w tej samej lokalizacji. 

 

Zapytaj o usługi regeneracji narzędzi już teraz!