Jakość Lasera czyszczącego – Co warto wiedzieć?

Mieliśmy interesującą rozmowę jednym z naszych klientów , która pokazała nam jak istotne jest dbanie o jakość i wsparcie techniczne w sprzęcie laserowym. Ponad 5 lat temu, jeden z naszych klientów nabył u nas laser o modelu QFC-100W. Niedawno skontaktował się z nami, ponieważ przypadkowo uszkodził kabel. Natychmiast udzieliliśmy mu niezbędnych instrukcji postępowania.

Okazało się, że klient zdecydował się na zakup lasera o większej mocy, 500W, z Azji ze względu na atrakcyjną cenę. Niestety, był to błąd. Nowy sprzęt nie spełniał oczekiwań – nie radził sobie z usuwaniem korozji, miał problemy z precyzyjną kalibracją, pracował nierówno i często się wyłączał, wymagając wielokrotnego restartu. Dodatkowo, brakowało mu wsparcia serwisowego, którego zapewniano przy zakupie.

Klient wyraził swoje rozczarowanie decyzją o zmianie sprzętu i obiecał, że będzie porównywał nasze produkty z konkurencją, prezentując je swoim klientom. Jest nam niezmiernie przykro, że doskonała metoda czyszczenia, którą reprezentuje nasz sprzęt, zyskuje negatywne opinie z powodu niewłaściwie dobranego sprzętu i braku odpowiedniej obsługi.

Często otrzymujemy pytania od klientów, dlaczego nasz sprzęt jest tak drogi. Dlatego właśnie stawiamy na jakość, niezawodność i kompleksowe wsparcie techniczne. Nasz pierwszy sprzedany laser pracuje u klienta od ponad 6 lat, co potwierdza jego trwałość i skuteczność.

Zanim podejmiecie decyzję o zakupie, zachęcamy do dokładnego zbadania dostawcy, wynajęcia sprzętu do testów oraz upewnienia się, że jest on odpowiedni dla Waszych potrzeb.

 

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł to podziel się z innymi w social mediach: 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Pozostałe artykuły na naszym blogu